O nas

 

Cosmetologica to nowe miejsce na mapie Krakowa stworzone dla osób dla których ważny jest profesjonalizm, komfort oraz bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Dzięki szerokiej gamie zabiegów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej możemy upiększyć, odmłodzić, wypielęgnować skórę, a także pozbyć się niechcianych defektów. Dzięki najnowszym certyfikowanym urządzeniom oraz najwyższej klasy kosmetykom możemy poradzić sobie z każdym problemem.

Każda wizyta poprzedzona jest konsultacją i dokładnym wywiadem, aby jak najlepiej poznać Państwa oczekiwania i potrzeby.

Zabiegi wykonywane są przy użyciu profesjonalnych, przebadanych kosmetyków oraz preparatów oraz na najwyższej jakości certyfikowanych urządzeniach.

W gabinecie możecie również zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej, odpowiednio dobrane do Waszych potrzeb przez kosmetologa. Pamiętajcie, że sukces zabiegu to nie tylko czas spędzony w gabinecie, ale również odpowiednia pielęgnacja w domu.

Szczególny nacisk kładziony jest na higienę oraz bezpieczeństwo, dlatego narzędzia używane do zabiegów z przerwaniem ciągłości naskórka są jednorazowego użytku. Ponadto gabinet wyposażony jest w autoklaw medyczny do sterylizacji narzędzi oraz profesjonalną myjkę ultradźwiękową.

Agnieszka Szlachta

kosmetolog, biotechnolog

Ukończyła studia z kosmetologii w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie, biotechnologię kosmetologiczną w Katedrze Biotechnologii i Biologii Molekularnej Uniwesytetu Opolskiego oraz studia II stopnia z kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, dodatkowo odbyła liczne kursy i szkolenia z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach , szkoleniach, sympozjach i wykładach w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Jako kosmetolog kładzie bardzo duży nacisk na diagnozę i rozpoznanie stanu skóry pacjenta, tak by najlepiej dobrać najskuteczniejsze zabiegi oraz odpowiednia pielęgnacje domową.

zdjęcie

Certyfikaty i dyplomy