Pielęgnacja Dermalogica

Pielęgnacja Dermalogica

Dermalogica® to amerykańska marka profesjonalnych kosmetyków, założona w 1986 roku przez wybitną specjalistkę w dziedzinie dermatologii i kosmetologii - Jane Wurwind. Każdy preparat marki Dermalogica® został opracowany oraz przebadany przez International Dermal Institute – ośrodek szkoleniowo-badawczy, który został założony również przez założycielkę marki Dermalogica.

{[description]}

Co wyróżnia produkty Dermalogica®?

  • Oferujemy zaawansowane preparaty do pielęgnacji skóry stworzone w oparciu o składniki aktywne o naukowo udowodnionym działaniu.
  • Produkty nie zawierają olejów mineralnych, lanoliny, sztucznych barwników i środków zapachowych, prostych alkoholi oraz substancji komedogennych.
  • Produkty są bezglutenowe, wegańskie.
  • Dermalogica® nie przeprowadza testów na zwierzętach, nasze preparaty nie zawierają również składników pochodzenia zwierzęcego. Marka
  • Dermalogica® została uznana za godną zaufania przez program Leaping Bunny oraz organizację broniącą praw zwierząt PETA.

 

Każda skóra jest inna i wymaga indywidualnego podejścia oraz pielęgnacji. To właśnie dzięki tej marce mamy możliwość dobrania procedur zabiegowych, które idealnie wpasują się w potrzeby Twojej skóry. Podstawą zabiegów Dermalogica jest FaceMapping, który pozwala na precyzyjne zdiagnozowanie problemów skórnych, a następnie skomponowanie indywidualnej, dokładnie dopasowanej pielęgnacji. Zabiegi komponowane są pod potrzeby konkretnych partii skóry.